• info@disklinikleri.netBalıkesir Atadent Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikiliniği

AtaDent Nisan 2022 den beri hizmet vermektedir. Her hastamız için en iyi şekilde sorunlarına çözüm bulup ve tedavi sürecini başlatmaktadır. Tedavi çeşitleri ile hastalara yardımcı olmak yüksek empati ve samimiyetle iyileşme sürecini tamamlamak amacındadır. Bir çok diş tedavisi Atadent diş kliniğinde yapılmaktadır.
Ortalama Puan 3,2 ve 11 Değerlendirme

Doktorlar

Dt. Betül Atalay

Dt. Betül Atalay

1993 yılı Batman Doğumludur. İlkokul ve ortaokul öğrenimini Balıkesir’ de tamamlamış, 2012 yılında Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesinden mezun olmuştur. Üniversite eğitimini 2017 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamlayarak başarıyla mezun olmuştur. Balıkesir ve Bursa'da özel kliniklerde çalıştıktan sonra şuan Atadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde hasta bakmaktadır. Atadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurucu hekimidir.

Dt. Hilal Aktaş Yamaç

Dt. Hilal Aktaş Yamaç

1993 yılı Balıkesir doğumludur. İlkokul ve ortaokul öğrenimini Balıkesir’ de tamamlamış, 2007-2012 yılları arası Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesinde eğitim görmüştür. 2012 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazanmış ve 5 yıllık eğitiminden sonra 2017 yılında derece ile mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası 1 yıl Balıkesir’de özel bir muayenehanede hekimlik yaptıktan sonra 3 yıl İstanbul Pendik Aile Diş Sağlığı Hastanesinde görev almıştır. Şuanda Atadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaktadır.

Mesaj Gönder