• info@disklinikleri.netÖzel Modern Karacabey ADSP

ursa Karacabey Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde diş çekimi ve tüm cerrahi işlemler, dolgu ve kanal tedavisi, implant, diş protezleri alanında dört adet diş hekimi ile hizmet vermektedir.
Ortalama Puan 5 ve 10 Değerlendirme

Doktorlar

Dt. Eda AVCI

Dt. Eda AVCI

Balıkesir’de doğmuş olan hekimimiz, ilk ve orta öğrenimini Balıkesir’in Kepsut ilçesinde, lise eğitimini Balıkesir Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Hekimimiz mezun olduktan sonra Balıkesir’de özel bir klinikte iki yıl çalışmıştır. Beş yıllık deneyiminin ardından şu an kliniğimizde hasta kabulüne devam etmektedir.

Dt. Fatma MECEK SARIKAYA

Dt. Fatma MECEK SARIKAYA

ekimimiz, 1991 yılında Serik'te doğmuştur. İlköğretim eğitimini Serik'te tamamlamış olup, lise eğitimini Bucak Fen Lisesi’nde tamamlamıştır. 2009 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazanmıştır. 2014 yılında mezun olan hekimimiz, mesleğine İzmir’in Torbalı ilçesi’nde Özel Torbalı Diş Polikliniği’nde başlamıştır. 2015 yılında evlilik gerekçesiyle Bursa’ya yerleşmiş, özel bir poliklinikte çalışmıştır. 2016 yılında Karacabey Devlet Hastanesi’nde diş hekimi olarak göreve baslamış, buradaki görevini üç buçuk yıl sürdürmüştür.

Dt. Halise TÜYLÜ

Dt. Halise TÜYLÜ

Hekimimiz, 1990 yılında Silifke de doğmuştur. İlköğretim ve lise öğrenimini Silifke’de tamamlamıştır. 2009 yılında Ege Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi’ni kazanmıştır ve 2014 yılında mesleğini İzmir’de icra etmeye başlamıştır. Dört yıllık deneyiminin ardından kurumumuzda, kurucu hekimlerimiz arasında yer almaktadır. Hekimimiz, evli ve bir çocuk annesidir

Dt. Selçukhan SARIKAYA

Dt. Selçukhan SARIKAYA

1990 yılında doğmuş olan hekimimiz, ilk ve orta öğretimini Bursa’nın Yenişehir ilçesinde tamamlamıştır. 2009 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazanmıştır. 2014 yılında Bursa’da Özel Yeşil-Beyaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğin’de mesleğini icra etmeye başlamıştır. 2017 yılında İstanbul’a diş hekimi olarak atanmış olup, 2018 yılında Karacabey Devlet Hastanesi’ne tayin olmuştur. Bir buçuk yıl buradaki görevine devam etmiş olup, kliniğin kurucu hekimleri arasında yer almaktadır.

Mesaj Gönder